Kalendarz wydarzeńWybierz dzień z kalendarza

Lista wydarzeń w dniu:

Aktualności

Gminna Wigilia

  • 17-11-2023
Wójt Izabela Mazurkiewicz – Kąkol zaprasza mieszkańców całej gminy na wspólne kolędowanie i świętowanie podczas Gminnej Wigilii, która odbędzie się 10 grudnia na placu przed halą sportową Świdniczanka.
Spodziewać się możemy mnóstwa atrakcji dla najmłodszych, słodkie upominki, występy na scenie.
Jak co roku zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do organizacji Wigilii.
Poszukujemy:
* osób, które chciałyby wystawić swoje stoiska z jedzeniem, upominkami, kartkami świątecznymi lub innymi drobiazgami. Zapewniamy stoły, krzesła, namiot i jeżeli jest taka potrzeba to również prąd. Chętnych prosimy o kontakt do 27 listopada pod nr tel.  519 654 698.
* dorosłych i dzieci, którzy chcieliby wystąpić na wigilijnej scenie i zaśpiewać kolędy, pastorałki lub po prostu utwory kojarzące się ze świętami. Chętnych prosimy o kontakt do 27 listopada do Gminnego Ośrodka Kultury, nr 68 327 33 22.
W tym roku równolegle do świętowania na świeżym powietrzu, rozegrany zostanie Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej na hali sportowej. Zapraszamy chętne drużyny. Ilość miejsc ograniczona więc kto pierwszy ten lepszy. Regulamin znajduje się w załączniku, zapisy przyjmujemy do 27 listopada pod nr tel. 519 654 698.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki