Kalendarz wydarzeńWybierz dzień z kalendarza

Lista wydarzeń w dniu:

Gmina jak rodzina

GMINA JAK RODZINA

  • 10-09-2018
Witamy na stronie poświęconej Akcji „Gmina jak Rodzina”.  Znajdziecie tutaj Państwo istotne informacje dot. zasad otrzymywania Karty „Gmina jak Rodzina”, zasad przystąpienia do akcji w charakterze Partnera Akcji, a przede wszystkim spis korzyści, z których mogą korzystać posiadacze Karty.
Karta „Gmina jak Rodzina” upoważnia osoby zameldowane na terenie gminy Świdnica i posiadające przynajmniej jedno dziecko do korzystania z rabatów, ulg, a nawet darmowych podarunków zaoferowanych przez Partnerów Akcji. Nowością jest wyprawka dla malucha. Otrzymają ją posiadacze Kart, którym urodziło się dziecko.
Zachęcamy do składania wniosków o wydanie Karty. Załączony wniosek należy wydrukować, wypełnić drukowanymi literami i dostarczyć do Urzędu Gminy Świdnica, ul. Długa 38, 66-008 Świdnica, pokój nr 6. Wnioski dostępne są również w Urzędzie Gminy.
Wszystkich, którzy chcą stać się Partnerami Akcji „Gmina jak Rodzina” zapraszamy do wysłania zgłoszenia na adres gminajakrodzina@swidnica.zgora.pl.
Informacje dotyczące przystąpienia do Akcji „Gmina jak Rodzina” zarówno w charakterze posiadacza Karty, jak i Partnera Akcji uzyskacie Państwo pod numerem  telefonu 68 327 31 15, wew. 144 lub mailowo: gminajakrodzina@swidnica.zgora.pl
 
Życzymy dobrej zabawy i udanych zakupów!
 
Wójt Gminy Świdnica
Izabela Mazurkiewicz
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki