Kalendarz wydarzeńWybierz dzień z kalendarza

Lista wydarzeń w dniu:

ZDROWIE

Bezpłatne badania dla mieszkańców gminy Świdnica

  • 24-01-2019
Program lakowania zębów u dzieci i młodzieży 
Mogą z niego skorzystać dzieci zameldowane na stałe w gminie Świdnica, które mają ukończone 8 lat, aż do 18 roku życia. Aby ustalić termin bezpłatnego lakowania zębów należy skontaktować się ze stomatologiem – Beatą Wojtków pod nr tel. 605548811 lub osobiście w gabinecie znajdującym się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Ogrodowej 36A w Świdnicy.
 
Program profilaktyki chorób układu krążenia
Program adresowany jest do osób w wieku 35, 40, 45, 50 lub 55 lat, które nie miały wykonanych badań objętych programem profilaktycznym w ciągu ostatnich 5 lat oraz nie miały wcześniej rozpoznanej choroby układu krążenia. Badania w ramach ww. programu wykonywane są na terenie gminy Świdnicy w przychodni PANACEUM w Świdnicy, ul. Kosynierów 2A. Rejestracja telefoniczna:  68 320 01 09.
 
Program profilaktyki gruźlicy
Program adresowany jest do osób, u których do tej pory nie rozpoznano gruźlicy, a w szczególności do:
- osób, które miały bezpośredni kontakt z chorymi na gruźlicę,
- osób, które spełniają jedno z wymienionych kryteriów: bezrobotny, niepełnosprawny, obciążony długotrwałą chorobą, obciążony problemem alkoholowym i/lub narkomanią, bezdomny,
- osób, które nie korzystały z programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy.
Badania w ramach ww. programu wykonywane są na terenie gminy Świdnica w przychodni PANACEUM w Świdnicy, ul. Kosynierów 2A. Rejestracja telefoniczna:  68 320 01 09.
 
 
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją