Kalendarz wydarzeńWybierz dzień z kalendarza

Lista wydarzeń w dniu:

BUDOWNICTWO

Budownictwo

  • 19-08-2020
Aro spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. Kosynierów 10 a,
66-008 Świdnica
 
Aro spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa od kilkunastu lat specjalizuje się w produkcji wyrobów z drewna. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją drewnianych słupów teleenergetycznych dla potrzeb energetyki i telekomunikacji oraz podkładów kolejowych. W kolejnych latach zwiększyliśmy naszą ofertę . W chwili obecnej firma nasza jest wiodącym producentem  słupów, pali i palików drewnianych. Nasze wyroby impregnowane są metodą próżniowo-ciśnieniową, przy użyciu środka impregnacyjnego Korasit KS2.
Wieloletnie doświadczenie w obróbce drewna, a także nowoczesny park maszynowy pozwalają nam na uzyskanie produktów o wysokiej jakości. 
 
Adres strony:
 
 
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ART-FLOOR Artur Śniecikowski
ul. Dolina Zielona 4, Wilkanowo,
66-008 Świdnica,
tel. 68 451 83 42, tel. kom. 792 095 266,
 
Podstawą działalności naszej firmy są usługi w zakresie kompleksowego przygotowania podłoża, układania oraz konserwacji pokryć podłogowych w postaci paneli winylowych, wykładzin dywanowych, PCV oraz podłóg sportowych.  Zajmujemy się sprzedażą, dostawą materiałów oraz profesjonalnym wykonawstwem podłóg przeznaczonych do użytku domowego oraz komercyjnego o wysokich parametrach wytrzymałościowych.
Punkt sprzedaży stacjonarnej znajduje się przy al. Zjednoczenia 92 w Zielonej Górze.
 
Adresy stron:
 
 
 
Biuro Realizacji i Nadzoru Budowlanego Władysław Nec
Drzonów 20, 66-008 Świdnica
tel. 667823597
 
Biuro zajmuje się projektowaniem oraz sporządzaniem dokumentacji technicznej w branży inżynieryjnej drogowej i inżynieryjnej mostowej. Również pełnieniem nadzoru inwestorskiego i autorskiego w wyżej wymienionej branży. Wszystkie klasy dróg oraz obiektów inżynieryjnych (mosty, wiadukty, przepusty, tunele, przejścia ekologiczne itp.).
 
 
 
Berez-Dom Marcin Berezowski
ul. Słoneczna 50a, Słone,
66-008 Świdnica
tel. 602235179
 
Firma budowlana specjalizująca się w budowie i remontach domków jednorodzinnych i nie tylko.
Stany surowe, elewacje, prace wykończeniowe.
 
Adresy stron:
 
 
 
Firma Handlowo Usługowa Gama
Tomasz Gagajewski, Daniel Marcinkiewicz s.c.
 
ul. Leśna 1c, 66-008 Świdnica
Biuro:  ul. Kosynierów 2a, Świdnica
tel. 501487092, 696048510
 
Posadzki oraz tynki to nasza specjalność.  Od 14 lat, specjalizujemy  się w kładzeniu profesjonalnych posadzek betonowych, anhydrytowych, tynków gipsowych  i cementowo-wapiennych. Prace nasze wykonywane są z najwyższą starannością. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby zadowolić wszystkich klientów. Setki pozytywnych opinii i lata doświadczenia to nasza najlepsza reklama.
 
KAMAF s.c.
 
ul. Księżycowa 55, Słone,
66-008 Świdnica
Tel. +  48 68 329 00 95
Fax  + 48 68 323 12 53
 
Branża : Galwanotechnika
Opis działalności :
Firma KAMAF s.c. jest największym w Polsce producentem zawieszek galwanizerskich do wszystkich procesów galwanicznych. Istnieje od 1993 r i realizuje dostawy na rynek europejski i polski.
Posiada certyfikaty ISO 9001 i ISO 3834-3. Program produkcji obejmuje wszystkie rodzaje zawieszek: prętowe, ramowe, obrotowe, obrotowe z napędem silnikowym, pneumatyczne, systemy zawieszek uniwersalnych z wymienialnymi poprzeczkami a także zawieszki z tytanu do anodowania i elektropolerowania.
Zapraszamy do współpracy.
 
Adres strony: www.kamaf.pl
 
 
 
PPUH KOMA Sp. z o.o
ul. Kukułcza 1, Wilkanowo k/Zielonej Góry, 66-008 Świdnica
tel: 48 68 327 33 07
email: koma@koma.zgora.pl
 
PPUH KOMA Sp. z o. o. zostało założone w 1989 roku. Od początku działalności zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu mięsnego oraz palników i akcesoriów dekarskich. Wieloletnie doświadczenie w zakresie obróbki metali umożliwiło wypracowanie standardów jakościowych pozwalających konkurować z najlepszymi specjalistycznymi produktami w tej branży. Obecnie KOMA jest największym producentem tego typu produktów w Polsce a coraz większy udział sprzedaży poza granicami kraju powoduje, że firma prężnie się rozwija i staje się rozpoznawalna zarówno w krajach Unii Europejskiej, jak i na rynkach wschodnich takich jak Ukraina, Rosja, Kazachstan, Gruzja.
Na podstawie badań własnych oraz dzięki sugestiom Klientów, nieustannie doskonalimy nasze produkty. Obecnie nasza oferta zawiera nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia do głuszenia zwierząt a także wysokiej jakości, rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy palniki i akcesoria dekarskie. Obok licznie zdobytych nagród i wyróżnień, system zarządzania jakością ISO 9001:2015 jest kolejnym krokiem do potwierdzenia wysokiej jakości produkowanych towarów a także do kreowania i promowania zaufania do firmy i marki.
 
Adres strony:
 
RA Electronics Roman Awramik
 
tel. 607108101
 
Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych. Specjalizuje się w systemach telemetrycznych, Smart City i IoT. 
Jeśli potrzebujesz nietypowego rozwiązania, chciałbyś zautomatyzować procesy lub dokonać pomiarów w swojej firmie, fermie, szklarni, chłodni... to zapraszamy do kontaktu.
Proponujemy dedykowane systemy do pomiaru temperatury, wilgotności, gazu, energii., układy automatycznego sterowania wentylatorami, nagrzewnicami, zraszaczami, doświetlaczami, siłownikami.
 
Adres strony:
 
 
 
Firma Handlowo-Usługowa "SOBKOWIAK" Zofia Sobkowiak
 
ul. Ogrodowa 20, 66-008 Świdnica,
tel. 68 413 51 09, kom. 664 474 148,
e-mail: biuro@e-piecyki.pl      
                 
Doradztwo techniczne, dobór i sprzedaż urządzeń grzewczych: kuchni węglowych i na drewno, kuchni z podkową kuchenną, z płaszczem wodnym, piecyków kominkowych, piecyków z płaszczem wodnym do ogrzewania całych lub części domów, wkładów kominkowych, akcesoriów podłączeniowych do komina. Większość oferowanych urządzeń grzewczych jest w klasie energetycznej A i A+ oraz spełnia normy europejskie. Sprzedaż kafli piecowych i akcesoriów do budowy pieców i kuchni.
 
Adres strony:
 
 
Tomasz Jagusz TOM-SAN
 
ul. Parkowa 12, 66-008 Świdnica
tel. 606 723 086
 
Montaż, naprawa, wymiana instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej, centralnego ogrzewania. Zamrażanie instalacji sanitarnej i c.o.
Montaż kotłowni c.o., wymiana kotłow c.o. Usuwanie awarii wodociągowych. Podłączanie kuchenek gazowych, sprawdzanie szczelności instalacji gazowej.
Posiadam uprawnienia gazowe do pracy z instalacjami i urządzeniami gazowymi.
 
 
Uni-Bau Energia Odnawialna s.c. Grzegorz Ziemiański, Mariusz Roszkowski
 
ul. Bunkrowa 17A, 66-008 Świdnica,
tel. 727605060, 
 
Uni-Bau specjalizuje się w pracach instalacyjnych w zakresie ogniw fotowoltaicznych, kumulujących i przetwarzających energię słoneczną na elektryczną. Od kilkunastu lat z powodzeniem działamy na rynku europejskim.  Naszymi klientami są przede wszystkim firmy, instytucje, a także osoby prywatne. Posiadamy doświadczenie w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych dachowych, wolnostojących, jak również systemów obrotowych – Tracking System.
 
Adres strony:
 
 
 
Żywa Zieleń Łukasz Gruszczyński 

Koźla 21, 66-008 Świdnica
tel. 690 629 089
 
Zajmuję się bieżącym utrzymaniem i pielęgnacją zieleni, opryskami nawozowymi i przeciw szkodnikom, usuwaniem roślin niebezpiecznych i inwazyjnych, badaniem żyzności gleb, kompleksowym zakładaniem ogrodów, siewem traw i łąk kwietnych. Usługi opryskiwaczem spalinowym, glebogryzarką, wiertnicą.
Świadczę także usługi w abonamencie czasowym od 1 do 4 wizyt miesięcznie Wykonuję donice ogrodowe, rabaty drewniane, ogrodzenia tymczasowe, wsporniki roślin, małą architekturę ogrodową.
 
 
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rafał Zadworny
 
ul Kosynierów 6
66-008 Świdnica
 
tel. 781 430 264,
 
zakres usług:
-Wykonawstwo kompletnych budynków mieszkalnych i nie mieszkalnych
-roboty wykończeniowe
-prace ziemne koparki. koprko-ładowarki,minikoparki , wywrotki, HDS
-wykonanie sieci i przyłącza kanalizacyjne, wodne,gazowe, elektryczne
- nadzorowanie i kierownictwo nad budowami+usługi projektow
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją